شرایط و قوانین

قوانین خرید اکانت

1- خریداران اکانت های دست دوم قبل از خرید باید توجه داشته باشند که امکان بازیابی اکانت توسط صاحب اصلی اکانت وجود دارد . در صورت بروز هرگونه مشکل ناشی از خرید و فروش اکانت دست دوم بعد از انتقال اکانت بر عهده خود خریدار میباشد.
2- تمامی مسولیت های آتی از قبیل مسدود شدن اکانت توسط شرکت سازنده و غیره بر عهده خریدار میباشد.
3- قبل از خرید اکانت از فعال بودن اکانت اطمینان حاصل نمایید و در صورت غیر فعال بودن از فروشنده درخواست کنید تا اکانت را فعال نماید و مبلغ را در صورت نیاز افزایش دهد . ( در صورتی که خریدار اکانت را به اصطلاح شارژ نماید و مشخصات اکانت همخوانی با اطلاعات درج شده نداشته باشد در صورت فسخ معامله هزینه شارژ بازگردانده نخواهد شد )

قوانین فروش اکانت

1- فروشنده ملزم به انتقال ایمیل اصلی اکانت به خریدار میباشد .  ( ایمیل اصلی ایمیلی شناخته میشود که  تایید ساخت اکانت از شرکت صاحب بازی در آن موجود باشد ).
2- فروشنده ملزم به ارایه کارت شناسایی هم نام با نام درج شده در اکانت به خریدار میباشد که در صورت نیاز به احراز هویت از سمت خریدار قابل استفاده باشد . ( برای اکانت های بان نام جعلی نیازی به ارایه کارت شناسایی نمیباشد  بطور مثال نام جعلی صاحب اکانت MC donalds  باشد )
3- در صورت جعلی بودن نام صاحب اکانت (fake name ) در عنوان یا توضیحات آگهی درج شود .

قوانین بخش فروشگاه محصولات و بازی ها

-تمامی محصولات موجود در بخش فروشگاه متعلق به ایرانی گیم بوده . لطفا در صورت نیاز به هر محصول در صورت نا موجود بودن با پشتیبانی ایرانی گیم در ارتباط باشید.
- با توجه به یکبار مصرف بودن کد های فعال سازی  از به اشتراک گذاشتن ایمیل ، شماره تلفن ، حساب کاربری که کد به آنها ارسال میگردد خودداری فرمایید .
- از آنجاییکه کد ها قبل از ارسال تست شده و تحویل میگردد ایرانی گیم هیچ گونه مسولیتی در قبال کد های استفاده شده و یا نادرست نخواهد داشت . 
 

قوانین فروشندگان

1- تمامی فروشندگان موظف به ثبت ویدیو یا اسکرین شات از قبل و بعد تحویل ( طوری که نمایانگر تحویل محصول یا خدمات باشد ) و آپلود آن بعد از اتمام تحویل میباشند . در غیر این صورت مبلغ نزد سایت تا ارایه مدارک باقی خواهد ماند.
2- عنوان تمامی سفارشات باید واضح و قابل فهم و مطابق با نوع سفارش باشد.
3- فروشندگان فقط میتوانند از هر محصول و یا خدمات فقط یک آگهی فعال در هر دسته بندی داشته باشند . در صورت مشاهده و گزارش آگهی حذف و در صورت تکرار حساب کاربری مسدود و شامل جریمه خواهد شد. 
4-تمام ارتباطات و مکاتبات بین فروشنده و خریدار باید از طریق چت ایرانی گیم باشد . ایرانی گیم از مکاتبات خارج از چت داخل سایت بین خریدار و فروشنده پشتیبانی نمیکند.
5-فروشنده مجاز به ارائه خدمات  بیرونی و یا پیشنهادها و تبلیغات  شخصی  به هیچ وجه نیست. در صورت مشاهده و گزارش حساب کاربری فروشنده مسدود خواهد شد.
6-ارتباطات با خریداران باید مودبانه و  با رعایت احترام باشد. ما به شدت  ارسال مطالب آزار دهنده ، از جمله فحاشی ،  تهدید  ، خشونت را ممنوع می‌کنیم. لطفا در صورت مشاهده  به ما گزارش کنید.
7- ۷. فروشنده مجاز به ایجاد بیش از یک حساب کابری و ارتکاب کلاهبرداری با خرید از فهرست فروش آن‌ها نیست. هر فروشنده‌ای که این کار را انجام می‌دهد، مشمول مجازات یا حتی محرومیت دائمی حساب می‌شود.
8.  در هرگونه خسارت ناشی  از  فروشندگان، مانند تاخیر تحویل،  یا عدم آپلود مدرک تحویل مورد نیاز، فروشنده مسئول تمام هزینه‌ها و خسارات مرتبط با چنین اختلافاتی هستند.

کارمزد فروشندگان

1-کارمزد فروشندگان : 
- مبلغ 5000 تومان کارمزد برای سفارشات کمتر از 500.000 تومان کسر و مابغی به اعتبار حساب فروشنده پس از تکمیل سفارش و تایید افزوده خواهد شد.
- برای  تمامی سفارشات بیشتر 500.000 تومان 1% از مبلغ سفارش کسر و مابغی به اعتبار حساب فروشنده پس از تکمیل سفارش و تایید افزوده خواهد شد.
2-کارمزد برداشت به حساب بانکی : 
-مبلغ 5000 تومان برای برداشت از اعتبار حساب کاربری به حساب بانکی تا سقف صد میلیون تومان در نظر گرفته شده است. 
- انتقال از اعتبار حساب کاربری به حساب فروشگاهی بدون کارمزد میباشد.


 

حفاظت از خریدار

1. خریدار نباید با هر گونه خدمات بیرونی و پیشنهادها شخصی ارایه‌شده توسط فروشندگان، قبول یا موافقت کند. با این کار از خود در مقابل کلاهبرداران حفاظت کنید.
2.ازتجارت خارج از سایت  حمایت نخواهد شد، چرا که ما مسئول اقدامات افراد خارج از پلت فرم تجاری خود نیستیم.

ایرانی گیم

ایرانی گیم اولین و بهترین پلتفرم ایرانی در زمینه ارائه خدمات بازی های آنلاین به صورت C2C آماده ارائه خدمات با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان میباشد


اطلاعات تماس

0902-6668178 026-34564123

کرج، بلوار شهید بهشتی، حد فاصل 45 متری گلشهر و میانجاده، برج سیب، طبقه 7

نمادهای اعتماد ایرانی گیم

logo-samandehi

طراحی سایت ایرانی گیم و سئو توسط

آیوا وب